| Anonimity a întrebat:

dau funda celui care imi spune cum sa unesc mai multe fotografii intr-un videoclip.Adica sa se schimbe imaginile singure pe ecran mare in timp de inregistrez cu un program gen cam studio

Răspuns Câştigător
| Onio a răspuns:

Mai bine folosesti Windows Movie Maker (simplu de utilizat), il ai instalat in PC. Poti pune poze nelimitat (plus efecte), si ii poti si pune melodie de fundal.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Windows mouve macker sau Windows live Mouvie macker, dacă ai Windows 7. Faci un slide show şi apoi îl interpui capturii de ecran.La cam studio nu ştiu dar la cmatasia ştiu că se poate.Succes

| Maiaaiaia a răspuns:

Pai poti folosi un program pentru ceea ce vrei tu sa faci ca movie maker sau alte tipuri))) si aici ti se arata ft usor cum faci toate astea..se schimba singure prin diferite forme.)