| Roby3663 a întrebat:

De 1 luna mi-a fost dezactivat contul de Facebook si Instagram. Instgramul a fost asociat cu Facebook-ul si mi s-a dezactivat si acolo. Am trimis o gramada de chestii cu confirmarea identitatii cred ca sunt vreo 30 si nu au fost in stare sa raspunda. Eu imi vreau contul inapoi deoarece detineam amintiri acolo. Cine stie si ma ajuta ca lumea in afara de ce am facut eu adica cu trucuri, as vrea daca sunt nepasatori. Va rog mult.

4 răspunsuri:
| armiaso a răspuns:

Nu ai ce sa faci, cand iti activeaza ei conturile le vei primi inapoi, pana una alta astepti.

| biancaebar a răspuns:

Mă tem că trebuie sa aștepți pana când vor ei. Unei prietene îi i s-a întâmplat și a trebuit sa aștepte vreo 6 luni? Sa sperăm ca poate ție o sa ți-l dea mai repede ✨

| Roby3663 explică (pentru biancaebar):

Bine ar fi :3. Mersi oricum big grin

| Roby3663 explică (pentru armiaso):

Doamne ajuta, dar cum le pasa lor asa mult chiar nu stiu cat va trebui sa astept.