| anonim_4396 a întrebat:

de cateva zile am probleme cu internetul, pica odata la 30 min-1h si sta picat cam 10 minute, problema asta o au si 2-3 vecinii de-ai mei,am sunat la cei de la Telekom(cei de la care am netul) si au spus ca n au inregistrat nici o problema, ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

E datoria celor de la Telekom sa-ti asigure funcționalitatea serviciilor. Fa-le plangere daca nu esti mulțumit sau schimba distribuitorul de internet.