| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile imi da o eroare la laptop,imi zice ceva de hard si de driver,mentionez ca nu am licenta pentru windows la laptop. sper sa nu fie nimic grav, cine imi zice ce are primeste funda! de asemenea nu are driver de bluetooth acest laptop! rog seriozitate!

2 răspunsuri:
| RaduConstantin200 a răspuns:

E hard-ul distrus cred, daca se aud niste sunete de la laptop care nu se auzeau la cumparare, s-a stricat hard-ul. Ar trebui sa stai maxim 4 ore si sa lasi pc-ul sa se raceasca din cand in cand, poate isi revine. Asa am si eu dar nu mai stau mult pe el si merge ca si cand l-am cumparat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RaduConstantin200):

Am cooler pentru laptop dar tot face figuri... uneori imi da eroarea, chiar cand aprind laptopu