| Daniel235 a întrebat:

Deci am o mica problema, cand dau ceva sa scriu pe google si dupa aia dau intr-un rezultat, mi-l deschide intr-un alt tab, de ce? De ce nu il deschide in pagina unde sunt eu? Ma enerveaza! Folosesc chrome!

Răspuns Câştigător
| blAster85 a răspuns:

Si mai simplu de atat te duci pe www.google.ro/preferences si vezi ca ai mai jos pe pagina Where results open: si debifezi Open each selected result in a new browser window.

3 răspunsuri:
| FaraNume77 a răspuns:

Se intampla pentru toate linkurile sau doar pe google search?

| blAster85 a răspuns:

E de la browser, trebuie sa intri la setari si sa debifezi open new tab..nu imi aduc aminte exact.

| FaraNume77 a răspuns:

Nu este de la browser ci de la setarile de cautare google. Uite aici un filmulet cu rezolvarea la problema ta. https://m.youtube.com/watch?v=kci8IhfxroA