| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu google chrome se conecteaza foarte mult la internet si nu poate deschide nici o pagina, il folosesc de mult timp si pana acum nu am avut probleme cu el, ma poate ajuta cineva

3 răspunsuri:
| Aflorin a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, ori ai bagat un program mare ori trebuie reinstalat.Mi s-a intamplat cu amandoua.

| Alexutza1D a răspuns:

Pai poti sa il dezinstalezi si il refaci din nou dar daca ai incercat asta atunci cred ca ar trebui sa incerci alt browser ca mozila sau safari opera etc

| yepZ a răspuns:

Incearca ccleaner eu cred ca te va ajuta big grin