| anonim_4396 a întrebat:

din greseala am scapat castile pe jos si acum mi se mai aude doar o casca ce pot sa ii fac sa se auda din nou amandoua?

Răspuns Câştigător
| AlexandrulS a răspuns:

Sunt 2 posibilitati. 1 ori s-a rupt firul de legatura de la casca din interior, ori s-a spart difuzorul. Daca nu te pricepi la lipit fire le desfaci degeaba si incerci tu se le faci ca sigur nu o sa le lipesti corect... iar cu difuzorul daca este spart pa... cumpara altele, dar daca sunt casti scumpe si merita sa le duci la reparat probabil in 50 de lei le poti repara.

6 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Repară-le. Logic...

Reconectează circuitele...

Renunță la o cască...

Aruncă-le...

| Anonimat10 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie nu prea ai ce face iti cumperi unele noi sau apesi de casca cu degetul tare in zona din interiorul conturului de cauciuc

| Georgiana_Lorena_1993 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru.Eu mi.am luat alta pereche. Poti sa le duci la un tehnician dar nu cred ca o sa le faca cine stie ce. Sfatul meu:cumpara alta pereche. Sper ca am ajutat :*

| DjAbstraktw a răspuns:

Desfaci acea casca si daca te uiti atent s-au desprins niste fire de acolo le pui la locul lor si dupa ai din nou sonor.

| DovleacTurbat a răspuns:

Mai scapa-le o data.

| Evolettee a răspuns:

Să îți cumperi altele