| Cosmin_Marian_1997 a întrebat:

Salutaree TPU am si eu o intrebatebig grine ce la winamp se aude doar o casca si la windows mediaplayer si la Youtube si la altele se aud amandoua? Ce pot face la winamp sa se auda amandoua?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La winamp daca apesi pe sagetica din dreapta, sa da drop-menu, si acolo ai ballance-ul, daca este la jumatate inseamna ca ai nevoie de alta versiune winamp, daca nu este la jumatate, muta-l tu cu mouse-ul ca sa fie ok.

| Andreiii50 a răspuns:

Langa bara de sunet ai alta care trebuie data la mijloc (daca o dai in alta parte se aude doar intr-o casca)