| Cocianga_Vladut_1996 a întrebat:

Dupa ultimul update la placa video cand aprind pc-ul imi aparebig grinesktop Window Manager has stopped working. Pe langa asta nu mai am efecte aero si bara de start nu mai e transparenta (windows 7 ultimate). Sper ca ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Instaleaza driverele!

| DryIce a răspuns:

Stiu. Mai fac din astea. Unele updaturi sunt unstable au recunoscut si ei. Da revert la last update si opreste auto update. Nu ai nevoie de update la placa, updaturile sunt degeaba. Mie odata dupa un update nu mai intra placa in P0 statea in P2 abia ma puteam uita la un film. Credeam ca s-a ars placa. A facut alt update si si-a revenit. Deci updateurile pot fi unstable.