| mugurelpetru a întrebat:

Buna TPU am dat updat la windows pentru a incerca sa imi refac placa video care nu mai merge. update ul mi a distrus tot laptopu, jocul meu preferat numai merge, transparenta aero s-a dus, ce pot face?

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Reinstaleaza windowsul si dezactiveaza windows update. Pentru a actualiza driverele de la placa video, trebuie sa vizitezi site-ul producatorului de chipset: nvidia.com, amd.com sau intel.com

| mugurelpetru explică (pentru Zangetsu):

Nu stiu sa reinstalez windowsul, nu ai link de unde pot invata?

| Zangetsu a răspuns (pentru mugurelpetru):

Ce windows ai acuma?

| mugurelpetru explică (pentru Zangetsu):