| Buda_Giuliano_1994 a întrebat:

Folosesc u Android si problema pe care o am este ca mi se inchide wifiul brusc, in sens ca, cand deschid eifiul si stau de exemplu pe Facebook la 5 minute si me inchide adica nu ini apare nicio retea conectata cum pot rezolva aceasta problema va rog frumos incerc o solutie de mai mult de 1 luna!

2 răspunsuri:
| florinmafia a răspuns:

Resoft big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sesizeaza telefonul cat de analfabet este proprietarul ( adica tu ) si iti dezactiveaza automat wireless-ul. Recunoaste ca ti-ai cumparat telefon mai destept decat tine.