| CrishAici a întrebat:

Heii,TPU. Am o mare problema :

Eu am iPhone 3GS. (iOS 4.1)..
Daca il folosesc timp de cateva minute,mi se inchide...
Si daca vreau sa il deschid,imi apare logo-ul Apple,dar dupa ceva timp dispare si nu se intampla nimic (iPhone-ul tot inchis ramane), chiar daca am avut 67% baterie.
Mi se deschide doar daca il pun la incarcat,si dupa ce il scot,mai stau cateva minute pe el, si apoi se inchide iar straight face.
Ce pot sa fac? sad

3 răspunsuri:
| VitalyDeMarco a răspuns:

Incearca sa-ti reformatezi bateria. Consuma toata energia de pe baterie dupa care inchizi telefonul si-l lasi 8 ore la incarcat. Cu placere.

| johnnyMe a răspuns:

Eu totusi cred ca ar trebui sa te gandesti serios sa schimbi bateria!

| Niki120 a răspuns:

Da stiu si eu am avut asa ceva! incearca sa il inchizi apoi sa-l pui la incarcat (vreo ora ) si apoi sa incerci!