| suzyloveinair a întrebat:

Fratele meu de 7 ani mi-a virusat laptop-ul cu un program pentru a face rost de monede in roblox :-( cum pot sa setez parola la laptop?
ps : am windows vista

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar asa poti schimba parolele, daca ai drept deplin de Admin, adica tu ai instalat Windows-ul sau ti-a spus cineva parola Admin.
De devirusat se poate si "online", descarcand si lansand de aici:
https://www.eset.com/us/home/online-scanner

| Simpatic a răspuns:

In primul rand faci o devirusare si apoi te gandesti la setarea unei parole.

| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=recover+windows+vista+password
sau in romana daca nu stii engleza... tutorialele sunt mai slabe dar sunt sigur ca, gasesti ce ai nevoie
https://www.google.com/search?q=cum+sa+recuperezi+parola+windows+vista

| suzyloveinair explică:

Va multumesc tuturor pentru sfaturi! parintii o sa imi cumpere un laptop nou pe cel vechi o sa il vand.
ps: faceti-mi niste recomandari pentru laptopuri
happy