| LoveIsLove4Ever a întrebat:

funda. ce jocuri de PC mi-ati recomanda? mie imi plac jocurile simulator ( In special trenuri ), shootere ( dar nu numai shootere gen snper ghost warior etc. ) aventura ( gen tomb raider ), strategie ( gen Command & Conquer ). Am un CPU AMD Athlon 2 X2 270 3, 4GHz, 4GB Ram, nVidia GeForce GT630 2GB, OS Windows 8.1 Pro x64; toate driverele sunt la zi.

Răspuns Câştigător
| MountainDew99 a răspuns:

Sniper Elite V2, Far Cry 2/3, Cam toate jocurile din seria Assasin's Creed, Gta 4, Farming Simulator 2014, Nfs Most Wanted 2012/13, Max Payne 3, Star Wars Unleashed 2, Call of Duty, Splinter Cell Convinction, Starcraft 2/3, si mai sunt sute de jocuri grozave.

10 răspunsuri:
| VladD2013 a răspuns:

Daca vrei poti juca portal 2 co-op (cu mine daca vrei :D) e un joc de logica, pentru mai multe detalii si un site de download sigur adauga-ma la facebook: https://www.facebook.com/vlad.dumitru.397

| StickManYTB a răspuns:

Incearca sa iti iei Bridge Project, Train Simulator 2014 sau Train Simulator 2013

| Bataus_Flavius_1997 a răspuns:

Euro truck simulator 2, GTA 4, CALL OF DUTY MW 4, nfs mw, nfs hot pursuit, farming simulator 2013, Uefa champions league 2006-2007, Metin 2 ro(e online si daca vrei te cresc eu), si cam atat

| Bataus_Flavius_1997 a răspuns:

Ba ai cont la metin 2 ro?

| Bataus_Flavius_1997 a răspuns:

Frate ai sa-mi dai si mie o placa video?

Răspuns utilizator avertizat
| LoveIsLove4Ever explică (pentru Bataus_Flavius_1997):

Imi pare rau dar nu ma ocup cu asa ceva. Si cat despre metin nu mi-a placut

| Nimigean_Aurora_1994 a răspuns:

MarketGlory este unjoc de strategie, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este unul dintre putinele jocuri de business in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Va las link.ul pentru a va inscrie :

http://www.marketglory.com/strategygame/NLAurora

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Jade dinasty, daca joci, imi poti spune ce server e cel mai populat? si daca ai caract add me