| FleshUl a întrebat:

Imi puteti oferi un site de unde as putea sa cumpar huse pentru Samsung Galaxy A5 2016 cu diferite logo-uri(gen BMW, AUDI)? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| AlexandruMarculescu a răspuns:

In unele mall-uri exista pe galerie unele stand-uri cu huse pentru telefoane.In unele stand-uri iti poti personaliza singur husa preferata cu o imagine in cazul tau imaginea trebuie sa fie cu o masina sa spunem.Descarci o imagine acea masina si te duci la un astfel de stand.Ar trebui sa te coste pana in 100 de lei.Cam tot atat ai da daca ai comanda de pe internet. Sper ca te-am ajutat.