| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune cum sa fac un intr-o cu un caracter de minecraft pe Android care sa fie cu skinul meu si cu numele meu, daca vreti sa spuneti ca nu merge atunci nu mai are rost sa scrieti, dau funda!

2 răspunsuri:
| AdriStefi13 a răspuns:

Cauti aplicati. Este una MCPE master si are si skinuri si mape si seeduri moduri texturi cam tot ce vrei plus ca merge mai bine jocul. Sau poti sa intri direct pe nova skin si sa il faci acolo.

| MaoItsMe a răspuns (pentru AdriStefi13):

Am spus ca vreau sa fac o imagine cu skinul meu stiu deja de mcpe master