| SlaggyP a întrebat:

Hey. Imi poate da cineva un cont de minecraft premium, gratis desigur, sau si cu bani doar ieftin, am nevoie de unul, de preferabil full acces, dar un semi acces ar fi de ajuns, cat sa pot schimba numele si skin-ul. Dau cate conturi de minecraft premium vreti la schimb (nu le puteti schimba skinul sau numele) Multumesc.

2 răspunsuri:
| FredyFredy a răspuns:

Daca vrei la 100 ron dupa hrkgame.com

| SlaggyP explică (pentru FredyFredy):

La 100 de lei iti iei cont premium de pe minecraft.net, asa un cont full e 10 e daca il iei de la cineva.