| XXXray a întrebat:

Imi puteti spune niste telefoane cu taste (gen Nokia) care sa aiba 3G (adica sa imi mearga cartela Digi) si sa pot asculta muzica si sa trimit mesaje pe WhatsApp si sa nu fie Dual Sim? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| victormp3 a răspuns:

Caterpillar CAT B30 Dual Sim Black,
Allview M9 Join Dual Sim Black, 100% sunt 3g. Funda te rog.

| XXXray explică (pentru victormp3):

Dar sa nu fie Dual Sim nu exista? Pe net vad doar cu Dual Sim.

| LTAA a răspuns (pentru XXXray):

Si e naspa telefonul daca are dual-sim?

| XXXray explică (pentru LTAA):

NU are rost sa il cumpar Dual Sim. Este mai scump asa. EU am doar o cartela.

| LTAA a răspuns (pentru XXXray):

Mare lucru, e mai scump cu cateva zeci de lei, dar daca mai incolo va trebui sa iti iei inca un numar, o sa iti multumesti

| victormp3 a răspuns (pentru LTAA):

Da corect.