| tinavantar a întrebat:

Imi puteti spune un program de editat video cu efectul de incetinire (gratis).Dau funda

Răspuns Câştigător
| QWERTY55 a răspuns:

In principiu orice editor video online.Cred ca poti descarca Windows Movie Maker, nu sunt sigur daca inca sunt valabile drepturile de autor pentru el, e cam vechi. https://www.movavi.com/support/how-to/how-to-slow-down-video.html

4 răspunsuri:
| tinavantar explică (pentru QWERTY55):

Mersi

| tinavantar explică (pentru QWERTY55):

Cum se numeste efectul in limba rusa te rog, si iti dau funda

| QWERTY55 a răspuns (pentru tinavantar):

эффект замедления in rusa scrisa respectiv effekt zamedleniya in rusa transliterata. Dar ce treaba ai cu limba rusa, daca nu te superi? happy

| tinavantar explică (pentru QWERTY55):

Maiscurt nu inteleg bine un pas de dans si imi trebuia sa vad misicarea mai incet ca sa o inteleg si acolo era enumerate doar cateva limbi si romana nu era.Mersi mult.