| ClaudiuuPaul a întrebat:

Hey. Imi puteti spune si mie un program de editare video care nu este complicatbatting eyelashes? Deci nu de facut filmulete ci de editat! Undeva unde de exemplu sa pot folosi efectul de Stop Motion, etchappy Multumesc anticipat. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Vegas pro 10. Toti vloggeri il folosesc, pana si eu. Este cel mai pro program pe care il stiu.

Nu am cum sa postez linkul aici, insa poti incerca sa cauti tutoriale pe youtube. " How to download and install Sony vegas pro 10 ".

Uite aici un video pe care l-am editat eu de cateva luni folosind acest program. Nu este cine stie ce, dar vreau sa iti arat cam cum editeaza :) http://www.youtube.com/watch?v=oyABh1oogOQ&feature=context-chv

Bafta!

| ClaudiuuPaul explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult:*!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ClaudiuuPaul):

Cu multa placere :*. Mersi de funda!

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sony Vegas e cel mai bun in domeniul asta.Si cel mai usor de folosit.

| ClaudiuuPaul explică (pentru unknownn):

Mersi mult si tiebig grin Da o sa il descarcbig grin Mersiiibig grin