| Mariusone123 a întrebat:

imi va merge GTA 5 pe pc cu Windows 7 Ultimate procesor Intel(R) Celeron(R) Cpu E3400 @ 2.60 Hz 2. 60GHz Installed memory(RAM) 2.00 GB System type 32-bit operating system placa video este Nividia 9500 gt mi se pare mersi anticipat

5 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Chiar daca nu a aparut jocul, sunt sanse cam mici sa-ti mearga.

| iris2003 a răspuns:

L-ai cumparat sau l-ai descarcat

| Mariusone123 explică:

Daca va merge va merge foarte incet sau binisor?

| imaqtpie a răspuns (pentru Mariusone123):

Pai daca jocu nu a aparut nu se stie cum iti va merge...GTA4 cum iti merge? Dupa cum iti merge GTA4 poti sa iti dai seama cum spune.

| Mariusone123 explică:

Da imi merge bine gta 4 foarte rar se mista mai greu dar cu tot cu mess muzica etc