| Mariusone123 a întrebat:

ce ziceti de pc meu este bun de ceva CPU:Intel(R) Celeron(R) CPU E3400 @ 2. 60Ghz x2 (2. 60Ghz) RAM 2.0 GB GPU NIVIDIA GeForce 9500 GT (PS3.0/VS3.0) VRAM : 512MB Windows Ultimate Sistem Tipe: 32-bit Operating System

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da merge pentru office, dar pe lângă faptul că ai hardware-ul dezechilibrat total(nu are ce căuta o placă video așa mare pe așa hardware slab) nici sistemul de operare nu este bun(precis e un xp contrafăcut cu interfață de vista sau ceva prostii de astea plus alte cadouri cum ar fi malware-ul.Eudin toate prostiile asta nu an întâlnit unu care să nu conțină cel puțin un keylogger sau virusu ăla care bagă baduri pe hard disc cum conțin toate ce îs acolo pe serveru ăla unde toți vreți invitații de inconștienți și ignoranți ce sunteți). Deci pentru gamming nu e suficient doar o mplacă video bună ci ttrebuie și ram și mai ales un cpu rapid, ca să poată ajuta placa greafică să lucreze.Succes

| marioS10maryus a răspuns:

E destul de bun... poti juca jocuri ca fifa 12/13 sau assassi's creed III

Răspuns utilizator avertizat