| Halmache_Mircea_1999 a întrebat:

in FTP la forum exista un fisier group imi puteti da unul cu urmatoarele groupuri:
Moderator, Global Moderator, Leader SAMP, Admin SAMP, Helper SAMP, Fondator, Administrator, GFX Designer, Forum Manager

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grupurile se editeaza preferential, din cpanel-ul forumului, se creeaza, sa da functie pentru fiecare, vai de capul nostru, vreti mura'n gura, orice informatie, nu e bine ma fratilor asa. Ganditi si voi putin.

| Halmache_Mircea_1999 explică (pentru anonim_4396):

Da eroare la baza de date din IPBOARD - Members - Members Group. Gandeste inainte sa raspunzi. @Report.

| Halmache_Mircea_1999 explică (pentru anonim_4396):

Da eroare la baza de date din IPBOARD - Members - Members Group. Gandeste inainte sa raspunzi. @Report...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Halmache_Mircea_1999):

Ce cod de erori iti da, ce linii iti spune sa urmaresti?
Gandeste tu inainte sa raspunziwinking, gandeste ca am experienta in domeniul IT de la 12 ani + mai gandeste-te ca sunt viitor inginer in Telecomunicatii. Deci nu stiu care nu gandeste dintre noi, inainte de a rabufni si a scoate flacari pe nari, incearca sa le gandesti logic, ba ce nu imi merge, hai sa caut pe Youtube niste tutoriale iar apoi sa postez niste aberatii.