| Gion3334 a întrebat:

Salut TPU,ma gandesc la o varianta sa creez un server de minecraft (da... de minecraft), dar toate programele sa fie in telefon. Consola sa fie deschisa in telefon si tot asa... Dar serverul sa fie pentru pc. Oare este posibil? Sau ma gandesc la o gramada de variante degeaba? Chiar acum ma gandesc cum sa rescriu un cod.bat in.sh. Se merita sa incerc?

2 răspunsuri:
| ValentinRaboj00 a răspuns:

Https://server.pro/ Si acolo ai tot ce-ti trebuie

| ValentinRaboj00 a răspuns:

Https://server.pro/ il accesezi de pe telefon si totu-i fain. Ai tot ce-ti trebuie