| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

ma poate ajuta cineva? de unde pot face hack tools, la unele jocuri dar... dar. sa fie facut de mine. cu C++ sau orice un website de scripturi java etc. si inca ceva. un program care il folosesc eu. asa ca daca contine virusi e facut de mine programul si nu ma virusez eu. ca e facut de mine.

8 răspunsuri:
| Andrei900Boss explică:

In care sa-mi bag hack, in Roblox in orice joc. adica sa-mi fac singur hack un "website" care contine toate scripturile, java, si ce imi trebuie de facut un hack. care e mai puternic decat cheat engine.

si un program din C++ sau orice poate imi fac eu daca contine virusi e facut de mine si imi fur singur datele. asa face un virus.

| IrinelI223344ev a răspuns:

Cu cheat engine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Expima-te coerent. Nu se intelege absolut nimic din ce ai scris.

| Andrei900Boss explică (pentru suntserios):

Am spus ca vreau sa-mi fac singur hack tools, nici asta nu ai inteles?

| Andrei900Boss explică (pentru suntserios):

Cu C++ java script etc... si nu stiu.

| Andrei900Boss explică (pentru IrinelI223344ev):

Da dar e foarte greu. sa-mi fac un mini program cu cheat engine si e foarte dificil. si nu stiu daca merge si pe roblox pe orice joc sa-mi fac mini program. dar o sa invat.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Pai pune mana si invata programare serioasa si poate peste cativa ani o sa fii capabil la jocurile open source sa le si hackuiesti.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca stii, se pot face hack-uri si intr-un program Batch (bat), rulat in fereastra DOS (de consola)...
In rest, trebuie sa inveti si sa stapanesti bine macar un limbaj de programare!