| NeXuS97 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Cum pot sa scap de un virus care imi trimite din 10 in 10 minute la toata lista de pe messenger un link cu virusu.multumesc mult. cel care ma ajuta ofer funda!

Răspuns Câştigător
| DjDOCALyN a răspuns:

Sall, deci vad ca si tu ai muscat momeala hackerilor :)) cum si eu de altfel! Bun..deci intrii aici http://www.malwarebytes.org/ ii dai DOWNLAOD si il instalezi ii dai o scanare full si gata un restart si intrii din nou pe mess si vezi daca iti mai apare! Sincer multi imi spuneau ca trebuie sa imi reinstalez windows :-j dar nici vorba descarci ala si gata! in cel mai raw caz o sa iti mai treimeata asta inseamna ca da trebuie sa reinstalezi windows;)

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Incearca sa scanezi pc-ul cu un antivirus online, sa vezi exact despre ce e vorba! Succes!