| Comeandtellmesomething a întrebat:

Cum pot sa scap de un virus de pe messenger care se tot trimite la toata lista? Funda+vot!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.faravirusi.com/......messenger/ ai o solutie de devirusare. Succes si numai bine!

| shadovv a răspuns:

Folosesteti capu... sau pumnul...

| 3rN3SyTo a răspuns:

Simplu,dezinstalezi messengeru dn control panel apoi reinstalezo alt messenger dar nu acelasi pe care al aveai instalat, adica daca aveai 9 acum instalezi 8 apoi dai update si va merge de parca nici nu aveai virusi pe messlaughing Bafta daca nu merege trim msj privat la je :p

| PяInCєSs a răspuns:

Reinstaleaza messul

| Kinder_4559 a răspuns:

@shadowhek-merita incercat laughing)

cred ca o scanare cu antivirusu si "eliminare" ar fi ok, si poate cine stie reinstalarea mess`ului?batting eyelashes

| McBryn a răspuns:

Descarca de pe net, sau ia de la un prieten un program anti-malware