| Raducu_Daniel_1999 a întrebat:

Mi-am cumparat niste casti cu microfon Intex.Conectez castile si microfonul in fata, dar microfonul nu se aude.Am reconectat boxele, nici boxele nu se mai aud.Mai aveam un microfon putin mai vechi,care mergea inainte sa-mi cumpar castile, dar nici el nu mai merge acum.Solutii? Dau funda

2 răspunsuri:
| E99 a răspuns:

Incearca in spate.
Daca nu, da.i un restart, goleste din memorie...insa nah. cel mai probabil o sa iti mearga daca le pui in spate nu in FATA!

| GabrielStn a răspuns:

Urmareste tutorialul asta, poate iti este de folos http://pc-config.info/cum-putem-activa-microfonul-in-windows-7/ Bafta!