| XxMatei99xX a întrebat:

am niste casti genesys si daca mi se strica microfonul adica nu mai merge, ce fac? Imi iau boxele si cumpar un microfon nou? Ori imi cumpar casti noi, ori imi repar castile? Ajutati-ma ca nu mai pot sa vb cu prietenii mei pe discord sau skype sau etc.

3 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Nu stiu cat creier iti trebuie pentru asta, dar mi se pare ca e vremea de casti noi...

| XxMatei99xX explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Limbajul, nu e frumos sa-i spui cuiva ca n-are mult creier

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru XxMatei99xX):

Macar e folositor, desigur, daca nu esti panseluta din aia moderna care crede ca toata lumea este egala and stuff happy