| допинг a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Deci, mi-am cumparat niste casti noi astazi si au si microfon. Pana acuma aveam doar casti simple si vorbeam la microfonul de la web ( avea microfon incorporat in web ). Acuma vreau sa setez microfonul de la casti sa mearga, am incercat tot ce e posibil si ce am reusit a fost doar sa se auda castile si microfonul nu ori sa se auda microfonul si castile nu. Si cine ma poate ajuta sa mearga si castile si microfonul deodata? dau funda va rog!

4 răspunsuri:
| Dxccube a răspuns:

Ai incercat sa intri la volum? (Dublu click) sau in Start->Control Panel-> Audio Settings?

| допинг explică (pentru Dxccube):

Da, am incercat tot ce e posibil. si la recording devices. intru acolo imi arata "Not plugged" toate is "Not plugged" si la casti doar 1 mufa am. si e bagata in pc. ce pot face?

| Dxccube a răspuns:

Ai incercat sa schimbi mufa? Sa o introduci in alt slot. Sau nu ai primit si driver?

| допинг explică (pentru Dxccube):

Da am schimbat mufa in toate mufele am bagat-o si nu driver nu am primit nimic. doar castile in cutie atat.