| oanerapper a întrebat:

mi-am facut un chat si cand vreau sa ma loghez imi da eroarea asta: cookie-ul nu corespunde. nu poti intra pe acest cont! dau funda cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| MeForeverAlone a răspuns:

Depinde unde te-ai logat. Poate era un site care conținea cookie-uri și încerca să te păcălească, de exemplu jocul acela cu roată în care îți spune că ai câștigat o tabletă sau un iPhone și arată acolo o mulțime de comentarii cu,, waw, azi l-am primit" aia e o țeapă. Poate ți-ai făcut cont pe un astfel de site și era doar o țeapă, iar calculatorul tău încearcă să te avertizeze.
Eu îți recomand mai degrabă să-ți faci cont pe http://chatango.com/
Pentru că e bun și o să te bage mulți în seamă dacă pui o poză frumoasă;)
Baftă!