| Noah4823 a întrebat:

Salut, mi-am facut cont pe freakz wow si dupa ce l-am descarcat, cand vreau sa ma loghez imi da eroarea asta :"Login Server Down" DE CE?

1 răspuns:
| Borderline a răspuns:

Atenție! Nu da click pe link-ul de la StormRider, părerea mea este că e un fișier infectat cu un virus/keylogger etc. Un patch wow n-are cum să aibă o mărime așa mică iar dacă era patch de la freakz trebuia să fie găzduit pe site-ul lor nu pe zyppy, să nu mai zic că url-ul e prescurtat prin adf.ly, un site care te plătește pe click-uri.
PS: CONFIRMAT, am descărcat fișierul conține PSW.Fignotok.Trojan

Acum la problema ta, îți apare login server down doarece ori nu merge serverul, e probabil în mentenață pentru întreținere ori nu ai versiunea corectă a jocului sau te-ai conectat la serverul care nu trebuia.