| stefy01stefy a întrebat:

Am si eu jocul Assasins Creed II si dupa ce l-am instalat si vreau sa intru in joc imi cere cont p ubisoft.
Am facut cont si cand vreau sa ma loghez nu merge.
Ma poate ajuta cineva?
Va rog mult...

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Nici eu nu am putut trece de asta fara cra.ck.Descarca jocul de pe rar.bg cu bi.tTorr-ent.E ala cu skidrow.Sa nu scrii nici site-ul nici programul cu puncte sau liniute. Dupa ce ai descarcat programul te duci aici:

http://rarbg.com/.......rent.html
Vezi ca am pus un puncte in link la unele cuvinte.Stergele.Sa nu dai click pe download ala in fata caruia e o planeta.E unu mic mai sus.