| VaGaBooNd a întrebat:

Mi-am schimbat Windowsul(7) si am instalat toate driverele iar driverul de sunet nu merge, adica tot nu merge sunetul. Ce sa fac? straight face Fundita celui ce ma ajuta!

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Da-mi modelul placii de baza si vreau sa stiu pe cati biti este windowsul 7.

| DjNick112 a răspuns:

Intra in start>rum> si scrie msconfig, acolo la sistem model ai modelul de la placa de baza, vezi ce marca e, daca e Asus sau alta, intra pe site-ul oficial scrii modelul de la placa de baza, introduci sistemul de operare win 7 (pe 32 sau 64) si descarci pentru sunet