| Marin_Constantin_1905 a întrebat:

Mouse-ul meu nu mai merge.Cand il bag in Laptop el nu se aprinde. Acesta este mouse-ul:http://www.emag.ro/mouse-gaming-a-g6-helis-negru-mghf6/p d/DRC26MBBM/
Am incercat sa updatez driverel, dar tot nu merge. Help! (funda, obviously)

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Se pare că produsul suferă de „ruptură de cablu" cam la două-trei luni de funcționare. Du-l la service, ar trebui să mai fie în garanție.
Sau aruncă-l și ia unul fără fir.

| DeyCj a răspuns:

E defect mouse-ul. Ăsta-i comerțul cu consumabile.Nimic nu ține o viață