| GoldennAlex a întrebat:

Am o mica (mare) problema. Mi-am cumparat azi un mouse - Mouse gaming A+ G6- Helis- si problema este urmatoarea: cand joc CSGO se misca greu (aproape in poze), iar cand deschid de exemplu Zuma: merge perfect. Exista vreo setare sau ceva cu care sa schimb situatia? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Viktor_Nikodim_1996 a răspuns:

Daca se misca sageata pe desktop in reluare inseamna ca da poate sa fie de la mouse daca nu inseamna ca iti merge numai in jocurile care cere performante mai mari deci nu e de la mouse e de la performantele mici pe care le ai happy