| Memeul a întrebat:

Am cumparat si eu un mouse Lamonci wireless. Scrie pe el "Notebook type wireless mouse". Am bagat usb in pc, am instalat si chestia care imi apare dar tot nu se aprinde... e special pentru laptop sau merge si la PC. (Am incercat doar la PC, la laptop nu l-am incercat pentru ca nu am)

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu este compatibil cu windowsul pe care il ai instalat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista mouse pentru pc sau maouse pentru laptop.

are baterii mouse ul tau? daca are sunt incarcate?
l ai pornit? orice mouse wireless are buton de on/off.

| Memeul explică (pentru suntserios):

Am bagat mai multe baterii si degeaba... mouse-ul era pornit si degeaba

| Radu284 a răspuns:

Nu stiu ce tip de baterie are, dar esti sigur ca are bateriile inauntru? Sunt incarcate?

| IustinDiac a răspuns:

Ce intelegi prin wireless? USB in PC?

| Memeul explică (pentru IustinDiac):

Am bagat receiver-ul in pc