| givelink a întrebat:

nu am wirelles pe pc am instalat si drivere (3DP net) acolo îmi zice ca derivele sunt deja instalate. Cum pot adaugă o rețea wirelles m-am uitat si pe Youtube si tot n-am reusit. Va rog ajutati-ma. FUNDAAAAAAA!

4 răspunsuri:
| UnNimeniFaraNimic a răspuns:

Placa de retea arsa? Du-te si cumpara una, nu e foarte scumpa. Sau du-te cu PC-ul la un service de calculatoare, te rezolva baietii.

| Frincu_Daniel_2000 a răspuns:

Placa de retea.sau conecteaza calculatorul ruterul prin cablu

| tpuuser999 a răspuns:

Daca ai desktop cu adaptor wireless USB, instaleaza driverii de pe CD sau de pe situl producatorului.

Daca ai laptop si driverele sunt instalate corect, poate nu ai activat placa wireless din BIOS sau cu o combinatie de taste (F2, Fn+F2, etc.).

Driverii 3DP net mi se par cam vechi si greu de urmarit, daca ai un pc nou ar fi cazul sa cauti direct driveri pentru modelul tau de wireless.

Răspuns utilizator avertizat