| wotaim2013xenonmafiat a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema azi mi-am instalat windowsu (windows 7 ultimate ) si dupa ce s-a terminat instalarea cand l-am pornit nuimi merea sunetu na m-am uitat imi zice ca nu are sunetu instalat dar cand m-am uitat la programe instalate sunetu era uitati poza sa vedeti mai exact http://imgur.com/x1JL8qL! si nu stiu cum sa fac ajutati-ma pls Dau funda cine ma ajuta sa rezolv aceasta problema

1 răspuns:
| Magiculmarian32 a răspuns:

Cauta pe internet 3DP Chip. Descarca-l si acolo iti va spune toate driverele placii de baza. Unde gasesti ceea ce ai nevoie, dai click, te trimite peo pagina web, si dai download. Instalezezi si gata.