| Robert97 a întrebat:

nu imi mai apare pe facebook Web sau Mobile la persoanele online, s-a intamplat brusc, apare doar bulina verde, why? Apropo, folosesc google chrome. Funda raspunsului care ma va ajuta :*

3 răspunsuri:
| Mădălina2215 a răspuns:

Bulină verde este nouă și apare tuturor. Ea indica sau ține locul "web" și "mobile"

| Robert97 explică (pentru Mădălina2215):

La restul prietenilor apare tot Web sau Mobile si eu vreau sa apara asa, bulina verde este veche de fapt, era cam acum 1 an

| ssir a răspuns:

La mine merge faza cu zoom-ul browserului, tine apasat tasta Ctrl+scroll in sus, mareste-ti zoom-ul la 110% (sau mai mult) si chatul isi ia autohide dar cand il rasfoiesti... apare "web" sau "mobile"