| Bikerul a întrebat:

Nu mai gasesc foaia cu parola de la Wi-fi, cum as putea sa aflu din nou parola fara sa ma mai duc la cei de la care am internetul?

6 răspunsuri:
| bubu12234 a răspuns:

Poti pune in adresa numele firmei de la internet sa vezi daca apare un site, pe acel site trebuie sa iti apara contul tau si acolo scrie si parola. la mine asa e.

| Lucian4 a răspuns:

Orice parola este scrisa pe spatele routerului, dar daca ai schimbat-o si nu o mai ai, dai reboot la router( restartul lui)

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Ai o adresa pe care sa intri in setari si pe spate ai si user si pass.
Daca nu, un restart si gata!

| Blastphemy a răspuns (pentru Lucian4):

Corect, să facă setările din nou.

| Bikerul explică (pentru Lucian4):

Nu am scris pe spate la router parola

| Lucian4 a răspuns (pentru Bikerul):

(nu stiu ce router ai, ca pe toate treuie sa fie lipit ceva, o etichetape care scrie seria, nr, parola de wifi...). in concluzie dai restart(reboot), cauta pe google marca routerului si vezi instructiuni.