| d3utzsa a întrebat:

Cum as putea sa aflu parola de la un id?big grin

4 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Poti s aflli par0la doar daca cun0sti f0arte bine acea persoana.
De exemplu. incearca:
-Numele si prenumele
-data nasterii
- numarul de telefon
-incearca cu parola "parola" sau ceva de genu` laughing
-orasul-judetsul laughing))))))
-numele de familie,-
-numele celui mai bun prieten
-numele jocului perferat
-numele animalului de companie laughing)
-numele scolii unde invatsa [acea persoana]
-numele melodiei preferate [de acea pers.]
-numele filmului preferat
Siiiii` nu mai stiu laughing). Incerca si tu ceva de genu` asta.
Ca sa spargi parola trebuie sa cunosti bine persoana ca daca nu, nu iti poti da seama. straight face.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy.

| GirlCrow a răspuns:

Daca blochezi contul:persoana cand intra pe id si vede ca ii blocat va da Sing-in Problems? si v-a scrie parola corecta iar contul va fi activhappy[asta ca un raspuns optionallaughing]

| LobyCreW a răspuns:

Paihappy nu prea potihappy daca e bloceaza-i id persoanei ii scrii de 3 ori idul si parola happy id il scrii corect si parola la intamplarehappy poate nimeresti si daca nuhappy il blochezi 24 de orewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ii sti raspunsurile la intrebarile acelea doua.

sper ca te-am ajutat

fundita?puppy dog eyes