| grindina a întrebat:

O sa repostez intrebarea pentru ca la prima nu am primit raspunswinking

Am o problema cu Nvidia Control Panel si Amd Radeon Software. La Nvidia Control Panel nu imi apare display tab-ul, am reinstalat driverele, am dezactivat placa video din device manager, tot nu merge (am un laptop cu un R7 4800h, GTX 1660 TI si 16GB RAM la 3200Mhz, daca conteaza). Iar in Amd Radeon Software, la display nu imi apare sectiunea de costum resolution.
Help?

1 răspuns:
| 9Florin9 a răspuns:

Ar fi bine sa intrebi un programator asta, un om de rand nu are cum sa-ti raspunda corect la aceasta intrebare.