| razvir666 a întrebat:

Recent mi-am dus laptopul la un service pentru o reinstalare de windows si dupa ce l-am ridicat primesc crash-uri consecutive indiferent daca il folosesc in jocuri sau daca navighez pe internet. Se blocheza imaginea se aude un parait in casti si dupa ramane asa, iar singura solutie este sa il inchid.Are cineva vreo idee de la ce provin aceste crash-uri?

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Schimba WIndows-ul cu 8.1

Poate pur si simplu nu iti duce Windows 10

| mudokins78 a răspuns:

Reinstalare de windows, ..Nu stiu daca 10, 8.1 sau 7.
Important este ca cel care tia reistalat windows-ul, nu s-a deranjat sa vada daca ai si alte probleme.
Daca esti din Bucuresti, trimite-mi un nr. de telefon sau mai si il rezolv eu cu pretul unui pachet de tigari!
(abemudokins4(@)gmail.

| Zaygon a răspuns:

Placa video? Ce versiune de Win ti-a pus? Ce procesor are laptopul?