| Grosu_Andrei_1996 a întrebat:

Am pus recent 2 gb RAM pe PC...dar cand il pornesc primesc crash la orice (jocuri/googhe chrome/mozilla/internet explorer/sau alte aplicatii). Stie cineva ce ar trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Hm. crash ce sa zic pai rami sunt noi ai grija sa se poatriveasca cu placa de baza sper ca nu i-ai luat asa iaurea ca na sit sunt 2 gb ram dar daca ai mers la o frima specializata eu zic sa iti reinstalezi win pentru alta solutie nu exista daca zice crash inseamna ca odata cu rami sau altceva au disparut programe din win deci reainstaleaza si 100% merge baftabig grin funda daca te-am ajutat

| 21BoBy21 a răspuns:

Hm du-te la cea mai apropiata la din astea cu reparati pc si sa se uite aia la el sa vada ce are