| AndreyuTzuUL a întrebat:

Samsung Galaxy Grand Prime sau Samsung Galaxy S3 Neo? Voi ce ati alege? Vot + funda!

3 răspunsuri:
| AdrianPanaintescu a răspuns:

S3 Neo pentru că e premium si are ceva mai special

| qRazvII a răspuns:

Eu as merge pe S3 neo, Are rezolutia ecranului mai buna, este mai mic si mai compact, in schimb are camera secudara doar de 1, 9megapixels fata de 5 pe grand prime, Procesorul identic, Gb rami identici Deci S3 neo dintre cele 2. Am avut ocazia sa-l butonez in ultimele 2 saptamani pentru ca si`la achizitionat fratele meu, este un telefon decent, dar nu se compara cu al meu s5 neo happy
Daca ar fi dupa mine m`as reorienta, as alege un galaxy a3

| DoltaRăzvan a răspuns:

S3 Neo, însă vezi că nu are 4G precum Grand Prime.
S3 Neo are ecranul mai calitativ/performant decât G.Prime şi o rezoluţie mai mare.
S3 are camera identică, însă pe spate este un pic mai bunicică (filmează 1080p 30 FPS).

Poftim o comparaţie:
http://www.smartprix.com/......cb5tq1.php

Succes!