| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cat ar costa pc-ul meu si cat de bun este:

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 4200+
2. 20GHz. 1.87 GB of RAM
Physical Address Extension

Fundaa!

3 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Procesorul este bunicel, Ram ai suficient pentru windows 7, ce e nasol ca ai placa video integrata care mananca din ram, asta atarna greu!
calc tau intre 500 - 700 lei, vezi si tu pe siteurile de anunturi cu cat se vind calc asemanatoare cu al tau. Nu ai spus care HDD

| MTL a răspuns (pentru 4ndr33y):

Placa video nu am mi s-a furat cand am dus-o la un service si cand a venit varu meu mai mare sa imi instaleze windowsu s-a uitat si prin unitate si a vazut ca n-am placa. am hdd de 232 GB

| Me2 a răspuns:

500-550 ron, mai mult nu ar da nimeni