| spyke321 a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog niste routere wireles bune pana in 200 lei. Multumesc

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/721245/
Linksys, sunt doua. E1200 e putin mai bun decat e900. Au deosebit ca arata foarte bine, iar stabilitatea este ridicata.
wr941nd=wr940n>=wr842nd;
Wr 941nd are antene detasabile, deci daca vrei semnal mai bun, poti sa ii scimbi antele dupa. La 940n nu ai cum.
Iar 842nd este deosebit deoarece ii poti schimba antenele si are si un port usb, util daca vrei sa ai un hdd pentru fisiere sau o imprimanta la toate device-urile coenctate la router.

| OnuOnulică a răspuns:

D-Link
Huawei

| Jipa95 a răspuns:

Tp Link au cele mai bune routere wireless

| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite pe asta il am eu http://bit.ly/1au9Q1E

| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite acesta e un router foarte bun http://bit.ly/14P1Xot

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Nu conteaza foarte mult firma, important e sa aiba minim 2 antene pentru semnal bun oriunde in casa si 300 Mb/s viteza transfer, si protocolul "n", adica cel mai rapid; personal, folosesc D-link si Huawei.

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Eu am TRENDnet. Funda?

| Ionescu_Baetica_Petre_1999 a răspuns:

Eu am TP-LINK TL-MR3220 si sunt multumit de el. Eu l-am luat de la Flanco si m-a costat 175 de lei
P.S: merge si cablu si modem pe el

| Ichim_Eduard_2000 a răspuns:

Uite cateva modele bune si ieftine:
1.TRENDnet
2.D-Link
3.Huawei
Funda?