| axml34 a întrebat:

Am o întrebare, care router este mai bun cel de 300mps sau cel 4G? din gama Tp-link ..Sau alte routere mai bune ca acestea pana in 150 lei

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Tu compari doua feluri de routere, cel de 300mbps care are nevoie de o conexiune wired si routerul 4G care foloseste o cartela SIM.

Ce tip de conexiune ai?

Iti recomand archer c2, e cel mai bun in bugetul tau (chiar daca trece putin peste) dar ai tot ce trebuie pe el.

http://www.pcgarage.ro/......it-router/

| axml34 explică (pentru Intruder19):

Eu am ca net Digi dar ei nu au ruter si mi.am luat eu.dar parca tp'link merge cam greu dupa un timp..mersi de propunere

| Intruder19 a răspuns (pentru axml34):

Depinde de router, eu il am pe acela recomandat pentru tine tot la digi si merge la fel ca in prima zi dupa 1 an si ceva, nu i-am dat nici un reset pana acum.