| untu a întrebat:

Stie cineva,care poate sa-mi dea o licenta cheie gratuita pentru programul Register Easy Driver Pro (professional)? Cineva sa ma poata ajuta cu ceva, ca trebuie sa-mi actualizez si sa instalez niste driverele Bluetooth? Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| razvanel720 a răspuns:

La aproape toate se pune numai A dar cauta pe net poate gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am asa ceva.dar vreau sa iti spun de ce nu iei tu driver booster 2 gratuit si sacenzi de drivere cu el? Iti gaseste orice driver vechi sau foarte vechi si te anunta cand sunt altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Toate prdusele care le vezi cu sigla „„pro" nu sunt de fapt mai buneca cele normale, ci are adaugate niste... optiuni de antivirus, sau de curatare si optimizare" Eu zic sa nu iti mai bati capul cu ce ai si iti cauti licenta.Dezinstaleaza si descarci driver booster 2.

Poftim, asat e 3. Mai bun dar niciodata sa nu cauti sa intri la pro pentru ca va costa bani.
http://download.cnet.com/Driver-Booster-3/3000-18513_4-75992725.html

| untu explică (pentru razvanel720):

Numai A? Nu inteleg ce vrei sa spui?